Ju ofrojm vile te mrekullueshme prane TV-Klan. 
Themi e mrekullueshme duke pare stilin e arredimit, oborrin e gjelberuar ne te cilin mund te kaloni kohe te qeta duke perdorur dhe oxhakun per barbeque.
Vila eshte dy kate plus papafingo dhe ka siperfaqe ndertmi prej 384 m2 dhe oborr 439 m2. 
Pozicioni i viles eshte vetem 15 min nga qendra e Tiranes ose 4.5 km.


Vendndodhja :Tirane, Tirane
Siperfaqja e prones : 384 m2 ndertim dhe 439 m2 Oborr
Lloji i prones :truall
Cmimi : 360,000 €