Keni ngritur strategjine e duhur per te ndertuar nje biznes te suksesshem?

Ju vijme ne ndihme me 17000m2 fare prane zemres se qytetit, vetem 15 min larg qendres se tij dhe vetem 2min larg TEG (Tirana East Gate), ngjitur me rrugen kryesore nacionale Tirane-Elbasan.

Imagjinoni sa bukur do duket kompleksi juaj i vilave, restoranti, hoteli, pishinat apo cfaredo lloj objekti qe ju deshironi ne kete koder te gjelber me pamje fantastike mbi liqenin e vogel.
a
Nese ju jeni gati me idene fitimtare edhe ne jemi gati per ju !

Vendndodhja : Stermas, Tirane
Siperfaqja e prones : 17000 m2
Llojii prones : are