Ju prezantojme nje vile te mrekullueshme vetem 8.3 km ose 25 min larg qenderes se Tiranes. Vila eshte e rrethuar nga nje oborr me siperfaqe 600 m2,nje mundesi shume mire per familjet, qe duan te largohen nga zhurma e qytetit do te keni mundesi te akomodohen ne vile, e cila perbehet nga :
Dhome pritjeje,dhome gjumi dhe banjo. 
Ne katen e dyte gjenden dy dhoma gjumi,nje dhome e madhe gjumi me banjo brenda dhe nje banjo e perbashket.
Ne mundesite e shumta qe ofron kjo vile e mrekullueshme eshte dhe taraca nga ku mund te shikoni bukurite e fashtit dhe te ndjeni freskine qe ju percjell kjo vile.

Cmimi : 170,000 euro
Contact : 0694441700