Sportistja kombëtare paralimpike e Turqisë, Byshra Yn (Büşra Ün) u shpall kampione  në Turneun Ndërkombëtar të Tenisit me Karrige me Rrota në Fushë të Hapur, që zhvillohet në Afrikën e Jugut. 29.09.2019 ~ 29.09.2019 Sportistja kombëtare paralimpike e Turqisë, Byshra Y...

Lexo më shumë...

Kjo për Skomina-n do të jetë finalja e parë e Ligës së Kampionëve në të cilën do të jetë referi kryesor i ndeshjes Bakir Tiro   |14.05.2019     Shkup Slloveni Damir Skomina (42) do të referojë ndeshjen finale të Ligës së Kampionë...

Lexo më shumë...

Ai është lojtari më i shtrenjtë në histori të Everton, i cili ne ndeshjen e fundit ka shënuar dy gola me Brazilin kundër El Salvadorit . Richarlison de Andrade ka folur për vështirësitë e tij, derisa është bërë një futbollist profesionist Richarlison është një...

Lexo më shumë...

Singapori, stacioni i radhës në Formula 1 Emocionet e kampionatit botëror të Formula 1 do të vazhdojnë me garën e 15-të të sezonit që do të zhvillohet në Singapor ANKARA (AA) - Emocionet e kampionatit botëror të Formula 1 do të vazhdojnë me garën e 15-të të sez...

Lexo më shumë...

Ish-sulmuesi i Manchester Unitedit dhe Juventusit, Carlos Tevez, ka treguar se ku qëndron dallimi kyç ndërmjet Cristiano Ronaldos dhe Lionel Messit. Portugezi dhe argjentinasi janë dy futbollistët më të mirë në dhjetë vitet e fundit dhe padyshim se bëjnë pjesë në listën e lojtar&...

Lexo më shumë...

Më të lexuarat

Scroll to top