Jemen, armëpushimi hyn në fuqi Marrëveshja për armëpushim mes palëve ndërluftuese në qytetin Hudejde të Jemenit ka hyrë në fuqi. HUDEJDE (AA) - Marrëveshja për armëpushim mes palëve ndërluftuese në qytetin Hudejde të Jemenit ka hyrë në fuqi, raporton Anado...

Lexo më shumë...

Kosova sot ka formuar Ushtrinë e saj. Deputetët kanë votuar për Projektligjin për Ministrinë e Mbrojtjes, Projektligjin për Forcën e Sigurisë së Kosovës dhe Projektligjin për shërbim në Forcën e Sigurisë së Kosovës. E pikërisht sot, Ushtrisë së Kosov&eum...

Lexo më shumë...

Kulla e Ajfelit në Paris është goditur nga rrufeja si pasojë e motit të lig në Paris. Kamerat e instituti meteorologjik kapi momentin që para dy ditëve ndodhi në kryeqytetin francez. Në video  shihet rrufeja duke goditur në maje të Kullës së Ajfelit. Goditjen e rrufesë e regji...

Lexo më shumë...

Me popullsine kryeqytetit qe rritet perdite, rritet dhe tendenca per tu zhvendosur drejt periferive te cilat aktualisht jane zona pak te prekura dhe mund te arrihen lehte e me cmime te arsyeshme.Per kete ju ofrojme 23ha ne total ne Tefel, Tirane me nje cmim fantastik. Toka e pershtatshme per te ndertuar ferme apo cdo lloj biznesi tjeter.Nxitoni ! ju sig...

Lexo më shumë...

e fshatin baldushk ju ofrojm toke speciale ! E themi kete duke u nisur nga pozicioni I saj buze rruges kryesore,shtrirja e saj fushore,si dhe lumi erzen qe kalon pran saj e ben akoma me atraktive kete siperfaqe. E pershtateshme per ferm, vila, shtepi, restorante, etj. Vetem 13 Km nga qendra e Tiranes ose 25 min. Transporti publik kalon cdo 1 ore pran prones....

Lexo më shumë...

Shitet shtepi e vjeter ne Bultic-Tiran. Filloni te medoni per lumin zhullimi cili ndodhet pran tokes, kodrat e gjelberuara,ajrin e paster,token pjellore ne te cilen ju mund te mbillni peme te ndryshme dhe te ndertoni kopshtin tuaj ne kete vend fantastik. I pozicionuar ne nje pike strategjike ky fshat kufizohet nga Kombinati dhe Petrel. Ju ngel...

Lexo më shumë...

Ne fshatin e mrekullueshem Berzhite ku ti mund te gjesh malin,fushen dhe lumen ne ju ofrojme kete prone me siperfaqe 1887 m2 e cila gjendet vetem 15 km nga qendra e Tiranes. E rrethuar nga ullnij shume vjecar kjo prone mer nje vlere akoma dhe me te madhe.Me pare eshte perdorur per restorant duke ber te mundur qe kabinat elektrike,kanalizimet dhe nxjerra e uj...

Lexo më shumë...

Më të lexuarat

Scroll to top